Täname Linna Ekraanide meeskonda eduka reklaamikampaania läbiviimise eest tantsuansambel ”Narva” juubelikontserdiks. Soovime personaalselt kiita projektijuht Aleksandrit professionaalse ja individuaalse tegutsemise eest. Kindlasti kasutame Teie teenuseid ka tulevikus.
Natalja Borovkova, Tantsuansambel “Narva”

Kokkuvõte tehtud ja põhimõtteliselt müüsime samas perioodis võrreldes eelmise aastaga pea 40% rohkem, seega oleme ise kampaaniaga rahul.
Marko Jõgis, Airok OÜ

Kampaania reklaami edastamine teie meediakanalis on kogunud meie projektidele rohkearvuliselt toetajaid.
Inna Kramer, SA Tallinna Lastehaigla Toetusfond

Koostöö Linnaekraanidega on alati olnud kiire, paindlik ja asjakohaselt efektiivne. Linnaekraanid on oma nähtavuse ning sujuva asjaajamisega saanud meie üheks peamiseks koostööpartneriks.
Deivi Tuppits, SA Teater Vanemuine

Kammerteater väga kiidab! Kasutades Linna Ekraanide reklaampindu näeme reklaamperioodi jooksul alati tõusu piletimüügis!
Indrek Taalmaa, Kammerteater

Oktoobri alguses korraldas JELD-WEN Eesti AS Rakvere Põhjakeskuses värbamiskampaania. Kasutusel olid flaierid, roll-upid ja kampaania Facebookis. Ehkki kampaania toimis, siis oli terviklikust lahendusest siiski see “midagi” veel puudu. Juhuslikult sattus Facebookis ette Linnaekraanide reklaam. Infopäringule tuli koheselt väga kiire ja soe vastus ning võimalikud lahendused ja pakkumine. Abivalmis kujundaja abiga valmis kiiresti reklaamklipp, mis peagi seati ka suurele ekraanile üles. Tagasiside reklaamklipi kohta on olnud üleni positiivne ning meie kampaania Põhjakeskuses sai täpi i-le. Kampaania tõhusus tõusis ning tänaseks saame lugeda selle edukaks. Suhtlus Linnaekraanidega oli kiire ja abivalmis, seega soovitame soojalt.
Annika Soots, JELD-WEN EESTI AS


Linna Ekraanid OÜ

Peterburi tee 49
Tallinn 11415

info@linnaekraanid.ee